27 Юни
Ако го няма при нас, значи не се е случило

Може ли министър Шишков да бъде по-жалък във врътките си - ще рушим, няма да рушим?

24/06/2026 19:22
министър шишков жалък врътките рушим рушим
Един коментар на Недялко Недялков:

“НЕ, не Невзоров се изгаври с България.

Зеленски се изгаври с България и демонстрира нахално, че държавата е деградирала до банална колония на Украйна.

БълХария, обяви бившият премиер Росен Желязков и тогава му се нахвърлихме, но се оказва, че е бил пророк. Или реалист.

Кой сви перките на Радев и амнистира Баба Алино?

Защо властта се отказа да бута криминалния анклав?

Може ли министър Шишков да бъде по-жалък във врътките си - ще рушим, няма да рушим?

Нормално ли е украинската посланичка, която е покровителствала цялата схема, още да е у нас, а Външно да не посмее поне да я повика за обяснения?

Как така бившият шеф на ДАНС-Варна не е разпитван след медийните му твърдения, че Баба Алино е протежирано от върха на държавата и парламента?

Как така ДАНС е отменил заповедта за експулсиране на Невзоров след обаждане на украинската посланичка?! Това в коя държава със суверенитет може да се случи и има ли изобщо България суверенитет?

Кой е бил "върхът на държавата и парламента", докато анклавът се е разраствал, напук на всички закони? Бойко Борисов, Делян Пеевски, кметът Коцев, върхушката на ППДБ, някой друг в Брюксел?

Наистина ли властта ще позволи на КУБ да си върне инвестицията и ще прецака собствениците на жилища?

Докога Демерджиев и МВР ще мълчат както за схемата "Баба Алино", така и за схемата "Петрохан"? Къде е сечението между двете афери? Кой загражда свободно гора, кой изсича свободно гора?

Има ли и други такива криминални анклави/паралелни феоди из малката ни земя? Чии пари перат?

Докога държавната власт ще се страхува от Украйна, ще толерира Украйна, ще въоръжава Украйна, ще се смразява с Русия заради Украйна, ще изхранва украински бежанци, ще ги устройва приоритетно с работа и жилища?

Българинът е гостоприемен, милозлив човек, протяга ръка на изпадналите в беда, това е исторически доказано. Ксенофобията е последното, в което можем да бъдем заподозрени.

Когато обичаме - обичаме. И обратно, като намразим - мразим!

И не е нормално да толерираме безконечно наглостта и самоуправството на онези, които ни се качват на главата.”

Още новини четете в категория Позиция
Последвайте ни в Telegram: https://t.me/mediamall_info
Не пропускайте най-важното и в Google News!

Коментирай

(няма да бъде публично показан)
Алармирайте ни - Mediamall

Времето тази седмица

Дневен хороскоп