Нещо забавно прочетох на профила на Евгени Петров за МВР-екскурзиантите до САЩ. А пък аз разбрах, че Емил Дечев утре има рожден ден и много обича да организира екскурзии в чужбина по този случай.
Ей, разказаха й играта на тази държава!
Евгени Петров:
“Ай, стига бе!
Ето какво ми написа един приятел, докато се чудех какво прави висшето ръководство та МВР в САЩ.
Тоже на вниманието на Демерджиев, който също се чуди.
Ето и резултатът от неговата бегла проверка:
"Тази българо-американска полицейска асоциация, дето обявила Кандев и Анчев за почетни членове вчера, обединява полицаи в САЩ и Канада от български произход и има точно 58 членове. Това излезе като разгледах сайта им. И била основана от този зам.-министър Анчев, докато бил консул там. Баси смешниците са тези!
Сега, ако съм на мястото на Радев (слава Богу не съм), ще да поискам да върнат командировъчните, ако са ползволи държавни пари.”
Соня Колтуклиева







II РУ
05.05.2026 09:22На снимката - еничари.